Австрія виділить 1 млн євро на підтримку населення Донбасу


Уряд Австрії надасть 1 мільйон євро для пом’якшення надзвичайної ситуації в кризових регіонах України. Гроші планують витратити на гуманітарну допомогу мешканцям Луганської та Донецької областей та розмінування окупованих територій.

Про це повідомило австрійське агентство АРА з посиланням на слова міністра закордонних справ Австрії Александра Шалленберга, пише 24 канал.

Як розділять 1 мільйон євро?

500 тисяч євро нададуть Міжнародному комітету Червоного Хреста;

інші 500 тисяч євро – австрійським неурядовим організаціям.

«Австрія підтримує Україну в кризі, яка триває вже більш ніж п’ять років. Виділивши 1 мільйон євро, ми хочемо полегшити доступ гуманітарної допомоги і підтримати операції з розмінування в конфліктних регіонах»,– йдеться в повідомленні.

Про гуманітарну ситуацію на сході України

Австрійська сторона визнає прогрес у вирішенні конфлікту на сході країни. Але їх непокоїть гуманітарна ситуація на Донбасі.

Ситуація в плані безпеки залишається нестабільною, особливо у східній частині країни, незважаючи на режим припинення вогню, – пише агентство.

У повідомленні йдеться про спроби Австрії забезпечити постраждале цивільне населення предметами першої необхідності, медичною допомогою, психосоціальною підтримкою та юридичними консультаціями.

Про розмінування Донбасу

Александр Шалленберг зазначив також, що питання розмінування територій Донбасу є невід’ємною частиною подолання наслідків кризи на сході України.

«Австрія послідовно виступає за ліквідацію протипіхотних мін, які завдають величезних страждань серед цивільних, перешкоджаючи нормальному розвитку та відновленню територій», – глава МЗС Австрії.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/avstriia-vydilyt-1-mln-yevro-na-pidtrymku-naselennia-donbasu/” Об этом сообщает rusmonitor.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя