Лучани нарікають на антисанітарію поблизу сміттєвих баків у центрі міста


Сморід, звалище нечистот, бродячі тварини та безхатченки: жителі Привокзального мікрорайону повідомляють про постійні проблеми на майданчику сміттєвих контейнерів.

Відповідне повідомлення зареєструвала 1 жовтня на платформі «Відкрите місто» Алла Оконська.

«В центрі міста поблизу кінотеатру «Промінь» (300 м) є дуже багато сміттєвих баків (9 шт). Кожного місяця повідомляємо за антисанітарний стан, звалище нечистот, бруду, смороду та багато безхатченків, бродячих тварин, вітер розносить сміття навкруги та забруднює прибудинкову територію будинків 1, 1а, 1б по вул. Є.Коновальця. Мешканці будинків 1,3, 5 по вул. Грушевського та будинків 1, 1а, 1б по вул. Є.Коновальця не мають своїх сміттєвих баків в дворах і зносять сміття на цю територію. ОСББ вул. Є.Коновальця 1, 1б та мешканці вказаних будинків вимагають розмежувати сміттєві баки по прибудинкових територіях», — пише лучанка.

Вона закликає міську владу теміново вжити заходів та пропонує розмістити сміттєві баки у найближчих дворах у мікрорайоні, де вони відсутні.

Вказане повідомлення прийняло в роботу ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс».

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/luchany-narikaiut-na-antysanitariiu-poblyzu-smittyevykh-bakiv-u-tsentri-mi/” Об этом сообщает noocrat.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя