Активісти розписали будівлю NewsОne антиросійськими гаслами

Учасники акції протесту під вікнами будівлі телеканалу NewsOne — Активісти розписали будівлю NewsОne антиросійськими гаслами
Учасники акції протесту під вікнами будівлі телеканалу NewsOne
Фото: Страна
Націоналісти написали на вікнах першого поверху Russia must die і на асфальті «Н***й росіян Об этом сообщает ogoloshennya.in.ua со ссылкой на СМИ.


Активісти, які зібралися під вікнами будівлі телеканалу NewsOne ввечері в понеділок, принесли з собою балони з фарбою, щоб розмалювати будівлю.


Про це повідомляє видання «Страна».


При цьому, незважаючи на те, що співробітники поліції не дозволили мітингувальникам використовувати балони, так як на першому поверсі будівлі знаходиться не канал, а спортзал, вони все одно ними скористалися.


Як видно на фото, націоналісти написали на вікнах першого поверху Russia must die і на асфальті «Н***й росіян».


Зазначимо, у понеділок ввечері активісти запалили фаєри під офісом телеканалу та вимагали покарати телеканал, який відкрито висловлює підтримку РФ.


Нагадаємо, український телеканал NewsOne і заборонений в Україні пропагандистський телеканал «Россия1» анонсували проведення телемосту «Надо поговорить!» 12 липня о 18:00.


Як відомо, президент Володимир Зеленський звернувся до українців у зв’язку із намірами телеканалу NewsOne провести телеміст «Надо поговорить!» із забороненим в Україні пропагандистським телеканалом «Россия1».


Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав журналістів та керівників каналу NewsOne відмовитись від проведення телемосту з російським пропагандистським каналом «Россия1».


Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк засудив проведення телемосту телеканалу NewsOne з Росією і заявив, що в РНБО працюють над відповідним питанням.


Телеканал NewsOne пояснив таке рішення «важливістю діалогу між народами України і Росії».


8 липня телеканал NewsOne скасував телеміст із Росією.


За даними СБУ та ГПУ, компаніями-власниками NewsOne і банку-партнера Міноборони РФ керує одна людина.


Читайте також матеріал «Главкома»:
  • «Надо поговорить». Як Медведчук з Путіним мости наводили


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/aktivisti-rozpisali-budivlyu-newsone-antirosiyskimi-gaslami-608233.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя