СБУ похвалилася досягненнями у боротьбі із контрабандою

На Одещині СБУ вилучено контрабандні товари на більше ніж 50 мільйонів гривень — СБУ похвалилася досягненнями у боротьбі із контрабандою
На Одещині СБУ вилучено контрабандні товари на більше ніж 50 мільйонів гривень
Фото: Пресслужба СБУ
В СБУ заявили, що масштабна операція з викриття контрабандних механізмів поставок цигарок до Європи активно триває Об этом сообщает world-life.in.ua со ссылкой на СМИ.


В Службі безпеки України заявили, що з приходом у СБУ нової команди співробітники підрозділів по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю посилили системну боротьбу з контрабандою, зокрема цигарок до країн Євросоюзу.


«За останні тижні служба перекрила два потужні канали переправлення цигарок через державний кордон України», — повідомив 5 липня пресцентр СБУ у Facebook.


Як зазначається, на Одещині вилучено товари на більше ніж 50 мільйонів гривень, а на Закарпатті — рекордну партію контрабандних цигарок за всю історію незалежної України на 70 мільйонів гривень.


В СБУ заявили, що масштабна операція з викриття контрабандних механізмів поставок цигарок до Європи активно триває. Всі дії правоохоронців санкціоновані слідчими у межах розпочатого кримінального провадження.


«Тому нам дивно бачити реакцію одного із власників тютюнової фабрики, який звинувачує СБУ у замовній роботі на його конкурентів. Служба працює виключно на державу, в інтересах якої викорінити тіньові схеми на кордоні, і саме таке завдання керівництво країни поставило перед СБУ», — заявили в Службі безпеки.


Раніше повідомлялося, що податкова і митна Служба Великої Британії і Служба безпеки України знешкодили потужний канал контрабанди цигарок до ЄС.


Нагадаємо, на Закарпатті Служба безпеки України вилучила найбільшу в українській історії партію контрабандних цигарок вартістю 70 млн₴


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/sbu-pohvalilasya-dosyagnennyami-u-borotbi-iz-kontrabandoyu-607603.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя