Валентин Наливайченко: Уряд не повинен допустити відходу в приватну власність «Турбоатома» - Статьи - Стоп Откат - Взятки, откаты, рейдерство в Украине


«Турбоатом» та інші стратегічні підприємства повинні лишатися виключно у національній власності — це питання нашої безпеки. Про це сьогодні в ефірі Радіо Свобода заявив Валентин Наливайченко.

«Служба безпеки за мого керівництва протидіяла намаганням непрозоро приватизувати «Турбоатом» та інші подібні підприємства з боку фінансово-промислових груп Російської Федерації…», — розповів слухачам екс-голова СБУ.

Наливайченко висловив сподівання, що «це розуміння залишилося і в наших наступників, і чинний уряд так само буде сприяти тому, щоб стратегічні підприємства не відійшли в іноземну приватну власність».

Нагадаємо, що в засобах масової інформація з’явилася інформація, що Росія проявляє інтерес до низки українських стратегічних підприємств, зокрема до ВАТ «Турбоатом», одного з найбільших у світі турбінобудівних підприємств та виробників енергетичного обладнання.

75,22% акцій ВАТ «Турбоатом» перебуває в управлінні державного концерну «Укратомпром».

За додатковою інформацією звертайтеся:(063) 628-68-69IA Antiraider

Источник: “http://stopotkat.net/news/view/10283”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя